Tuesday, 5 June 2012

Kociaki/ Kittens

 Wiecie, że nie lubię zwierząt, prawda? Ale jedynym wyjątkiem są koty, chociaż od nich też raczej trzymam się z daleka, bo generalnie nie lubię dotykać zwierząt. Jednak wczoraj to zrobiłam. Trzymałam w rękach najsłodszego kociaka. I wiecie, co teraz chcę? Kota. Naprawdę. I jeśli kiedykolwiek będę miała już swój dom, to na pewno kot ze mną zamieszka. Już nie mogę się doczekać ;)

You know that I don't like animals, right? So the only exception are cats, but I rather stay away from them too because I just don't like to touch animals. But yesterday I did. I was holding the cutes baby cat ever. And now you know what I want? A cat. Really. If I ever have a flat on my own, the cat will surely live with me. Yay! :)


So sweet :)
Bluzka/Blouse- Camaieu
Spódnica/Skirt- Sklep indyjski
Rajstopy/Tights - ?
Buty/ Shoes- CCC
Naszyjnik/Necklace- Camaieu

xoxo,
Agnieszka

6 comments :

 1. Jooj..to jest 'so tempting'. Mój kociak wyglądał tak samo jak ten szary maluch :** Ja też się nie mogę doczekać swojego domu i stada 'moich' kotów.

  ReplyDelete
 2. :) Ja zacznę od jednego kotka, potem się zobaczy :P

  ReplyDelete
 3. Do twarzy Tobie z kotkami :D

  ReplyDelete
 4. Aga, jak to nie lubisz zwierząt?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z kim mam przyjemność wymieniać komentarze?

   A jednak można. Chociaż odkąd mamy pieska w domu, chyba jednak zostałam przeciągnięta na drugą stronę i teraz raczej kupiłabym sobie psiaka :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...