Wednesday, 30 January 2013

Because I love winter! vol.1

W końcu mam troszkę czasu, żeby wrzucić zdjęcia, jakie zrobiłam, gdy byłam w okolicach Kłodzka z wizytą u rodzinki. Jak zwykle wyjazd można zaliczyć do udanych. Trochę pozjeżdżałam na nartach w Zieleńcu i czeskim Ricky. Poza tym ubawiłam się jak zawsze w towarzystwie kuzynów ( najfajniejsi kuzyni na świecie xD). I już nie mogę się doczekać, żeby ich odwiedzić. Jak tylko sesja się skończy, pakuję się i wsiadam w autokar do Kłodzka!
 

Finally I have some time between my exams to upload some photos from a lovely visit at my family's home in the mountains. I had a great time filled with laughter (thanks to my awesome cousins) and skiing (in Zieleniec and in Ricky). I can't wait to see them again. Hopefully, I pass my last exam and get on the bus to Kłodzko!

I simply adore them! <3

xoxo,
Agnieszka

3 comments :

 1. Wow jelonki widziałaś! Droga na dwóch ostatnich zdjęciach przypomina mi drogę w babci wiosce, nawet są identyczne rozstaje, też chcę już wyjechać!

  ReplyDelete
  Replies
  1. A widziałam, widziałam, ale niestety były szybkie i my w aucie więc niestety obraz rozmazany. Ale przynajmniej zauważyłaś ;)

   Delete
  2. Ale to mógłby być taki zamierzony efekt, że one gnały jak błyskawica ;))

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...