Saturday, 18 February 2012

Film Saturday: Radio na fali/The boat that rocked (2009)


'Radio na fali' to film, który odkryłam w wakacje i od razu przypadł mi do gustu. Muszę się przyznać, że najpierw zachęciła mnie do niego obsada: Bill Nighy, Philip Seymour Hoffman czy Chris O'Dowd. A potem motyw muzyczny: lata 60., era popu i rock'n'rolla. Dodatkowo lekka i zabawna fabuła, chociaż momentami smutna, czyli wszystko składa się w świetną całość. Słyszałam różne komentarze, od zachwytu po rozczarowanie, ale najlepiej jak każdy sam sformułuje swoją opinię (do czego zachęcam) ;)
'The boat that rocked' is a nice film which I discovered some time ago during summer holidays and from the start, I just loved it! I have to admit that what brought me to this was a marvellous cast: Bill Nighy, Philip Seymour Hoffman and Chris O'Dowd. And then, of course, musical theme: pop&rock'n'roll of the 60s. In adition, funny and likeable plot, although sometimes sad- these elements make up a perfect story. I've heard different comments about 'The boat that rocked'-good and bad, but I would like you to make your own judgment ;)


Nie będę szczególnie streszczać tej historii, każdy zainteresowany może poczytać o niej w internecie lub po prostu obejrzeć :P


I won't put the summary here this time- anyone who is curious can check it on the internet or just watch the film :P

Zdjęcia znalezione w internecie./ Pictures found via the Internet.

xoxo,
Aga

No comments :

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...