Tuesday, 11 September 2012

Fioletowa spódnica w kwiaty/ Purple floral skirt

 Chciałam się tylko szybko przywitać! Jestem już w domu i nadrabiam zakupowe/blogowe/zdjęciowe/i insze zaległości. Również wróciłam do kuchni więc spodziewajcie się nowych jesiennych przepisów już niebawem. Będzie dużo jabłek i dyni*. Już nie mogę się doczekać!

A jeśli chodzi o strój to uwielbiam tą spódnicę- odpowiednia długość, krój, kolor, wzór i niegniotący się materiał :) Dobrałam do niej czarną bluzkę, kwiatowo-jaskółkowy naszyjnik, jasne buty i pasujący fioletowy cień na powieki.
Udanego dnia!

*Wiem, pisałam rok temu, że nie przepadam za dynią, ale postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę. Może wymieszana z jabłkami okaże się smaczniejsza? ;)

Quick Hi! I'm already home and I'm trying to catch up with everything: blog posts, pictures, shopping and lots of different things. I'm also back in the kitchen so be sure to find some new autumn recipes soon. Pumpkin and apples. Can't wait!

And for the outfit. This skirt is absolutely fabulous-length, colour, floral pattern, shape and forgivable fabric :) I paired it with black shirt, light-coloured shoes, floral-swallow necklace and matching-purple eyeshadow.
Have a great day!

Bluzka/Blouse- H&M
Spódnica/Skirt- sh- thrifted
Pasek/Belt- Camaieu
Naszyjnik/Necklace- Katherine.pl
Buty/Shoes- CCC

xoxo,
Agnieszka

4 comments :

  1. masz rację spódnica jest super tylko ja wolałabym troszeczkę krótszą:)

    ReplyDelete
  2. Wiadomo, długość wedle gustu :) A ja właśnie długość między kolanem a kostka (tzw. tea length) uwielbiam ;(

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...