Thursday, 15 November 2012

Roll film vol.1

 Chciałabym Wam zaprezentować moje zdjęcia, ale nie byle jakie zdjęcia. Były one robione na analogowym filmie, na moim pierwszym w życiu. Co prawda moi rodzice robili takie zdjęcia jak byłam jeszcze mała, ale tym razem to ja robiłam zdjęcia od początku do końca. Nawet nie możecie sobie wyobrazić, jakie to było ekscytujące! Cały proces pstrykania fotek i wywoływania filmu, a w międzyczasie nie wiedziałam, co z tego wyszło. Cały czas miałam ochotę sprawdzić zdjęcia, ale to było niemożliwe :P Przecież nie mogłam naświetlić filmu, to przecież nie lustrzanka! Ale w końcu doczekałam się koperty ze zdjęciami i byłam po prostu w nich zakochana! Było w nich coś innego niż w cyfrowych zdjęciach, chyba coś magicznego :)

I would like to present to you my photos. But not that usual photos. These are from a roll film, my very first roll film, to be exact. So you can't imagine how exciting for me it was. The process of taking photos and waiting for them to be ready. I didn't know how they turned out until I opened the envelope from the photographer. Of course I was so used to taking digital photos that I had that itch to open the camera every time after taking a photo. Don't worry, I wasn't that stupid :P You know, it's just that modern habit of checking every photo on the screen. But then I got my photos and I was absolutely smitten. They were different from digital photograps, almost magical :)


xoxo,
Agnieszka

7 comments :

 1. Faktycznie, taki duch lat 90 :) te klamerki i ten gramofon... XD

  Ja myślę, że fajnie by było gdybyś też zrobiła tym samym aparatem zdjęcia z udziałem rzeczy,które są charakterystyczne dla naszych lat, taki mały kontrast w jednym miejscu :D

  ReplyDelete
 2. Dzięki za dobry pomysł xD Potem tylko trzeba zorganizować wystawę :P

  ReplyDelete
 3. tak właśnie przyszło mi na myśl, że mogłabyś zrobić zdjęcie tego graffiti, które mijamy, gdy jedziemy autobusem na uczelnię 'nie ufaj ekranom' koło starego basenu. fajnie by to wyglądało w stylistyce zdjęć lat 90 :) sama chciałam to sobie dać na serię 'Let's motivate ya!' ale wydaje mi się, że jeszcze lepiej by to wyglądało gdybyś Ty to zrobiła swoim aparatem XD potem ja najwyżej bym wstawiła Twoje zdjęcie z Twoim podpisem (za zgodą, rzecz jasna XD)

  nooo wernisażu się doczekasz normalnie, haha :D XD

  ReplyDelete
 4. Uff dobrze że tu nie znalazły się zdjęcia o wiadomej zawartości ;p chociaż tytul vol.1 nieco niepokoi...

  ReplyDelete
  Replies
  1. I dobrze, że niepokoi :P Nie, żartuję. Myślałam, żeby je tu dodać, ale wiedziałam jaka będzie Twoja i Kai reakcja więc spasowałam ;)

   Delete
  2. I dobrze, bo wyglądam bym Ci obserwatorów odgoniła XD

   Delete
  3. Już od razu na pewno uciekną XD Jak ja ich nie odstraszyłam to Ty tym bardziej ich nie odgonisz :P

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...