Tuesday, 25 January 2011

Pin-up styling contest

Dzisiaj wanilianna ogłosiła wyniki konkursu na stylizację pin-up. Nie wygrałam konkursu (i 3 par pończoch), ale za to otrzymałam specjalne wyróżnienie! W ogóle nie liczyłam na jakiekolwiek wyróżnienie, a tu proszę... Jestem taka podekscytowana! :) W nagrodę otrzymam film pt. "Sabrina" z Audrey Hepburn, Wiliamem Holden'em i Humphrey'em Bogart'em. Isn't that great? Czy ktoś reflektuje na seans? (gdy go już oczywiście otrzymam:P )


Today Wanilianna   has just announced the final results of the pin-up styling contest. I haven't  won the contest ( and 3 pairs of stockings) but instead, I received a special distinction! In fact, I wasn't hoping for anything and now, a special distinction... I'm really excited! :) As a gift I got a film 'Sabrina' with Audrey Hepburn, William Holden and Humphrey Bogart. Isn't that great? Is anyone interested in seeing this film with me? (of course, when the parcel will be finally here :P)


Skoro już i tak część ludzi zobaczyło te zdjęcia, to postanowiłam, że wrzucę wszystkie te, które zgłosiłam do konkursu. Aczkolwiek trochę się stresuję :D Mam nadzieję, że chociaż niektóre przypadną Wam do gustu ;)

Since some of you have seen these photographs already, I decided that I would show all of them which were, of course, presented in the contest. I'm a bit nervous though... :D I hope you'll like at least some of them ;)


xoxo
Agnus

8 comments :

 1. 3 od dołu podoba mi się najbardziej! :D
  gratuluję wyróżnienia :)
  Sabrina to taki fajny film, z moją ukochaną Audrey! :D

  jeszcze raz kongratulejszyn! na prawdę fajne zdjęcia, ale jak już zaznaczyłam- 3 od dołu moje ulubione :))

  ReplyDelete
 2. @Karolajna
  Dziękuję! Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że Ci się podoba. Ja też lubię to zdjęcie i jeszcze 5 od góry.
  Bardzo lubię Audrey, ale nie miałam okazji oglądać zbyt wielu filmów z jej udziałem. Muszę koniecznie nadrobić filmowe zaległości!
  :)

  ReplyDelete
 3. by the way- chcę takie włosy jak twojeee!

  ReplyDelete
 4. @Karolajna
  To co mogę Ci poradzić... zapuszczaj! :D Ja chcę mieć włosy do połowy uda-chcę zobaczyć jak to jest mieć taaakie długie:P I nic mnie nie powstrzyma! :)

  ReplyDelete
 5. Zapuszczam, zapuszczam!

  A co do Audrey- Śniadanie u Tiffaniego widziałaś? To mój ukochany film! Mogłabaym go oglądać non-stop! ("a ty wiesz co to non-stop?" xD aah, mam ochotę na jakieś kabarety).

  ReplyDelete
 6. @aquarius91
  To będzie terrible! Do not ever say that again! :P

  ReplyDelete
 7. @Karolajna
  Widziałam, ale niestety i jak zawsze w częściach. Mam wiele starych filmów, ale większości nie oglądałam:( Ale odwiedzi mnie kuzynka i zmuszę ją, aby ona mnie zmusiła do oglądania. Nie to, że są złe, bo są wspaniałe, ale ja po prostu nie mam natchnienia xD

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...